ZIELONA GÓRA:

Pierwsze kroki do siły kobiet – o warsztatach salsy i bachaty w Zielonej Górze

Wszystko, czym się zajmuje i z czego czerpie zyski, podporządkowuje tańcowi. Jest instruktorką zumby fitness, choreografką Cheerleaders Zielona Góra, prowadzi zajęcia dla dzieci w przedszkolu, a także wykłada taniec na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wraz z koleżanką Izabelą Kisiel Monika Jerzynek prowadzi również warsztaty salsy i bachaty dla kobiet.

Pomysł pojawił się bardzo naturalnie. Obie panie od dawna tańczą i organizują zajęcia. Chciały połączyć swoje temperamenty i stworzyć ciekawy cykl dla pań.

Warsztaty „Siła kobiet” powstały rok temu, więc teraz świętujemy rok. Warsztaty są solo i skierowane głównie dla pań, ponieważ stwierdziłyśmy, że grupa docelowa pań jest fajna. Panie zawsze chętnie chodzą na zajęcia, wybierają właśnie taką aktywność fizyczną i jest w Zielonej Górze zainteresowanie zajęciami tanecznymi. Warsztaty trwają 2,5 godziny. Dzielimy je na cztery bloki. Pierwszy to wspólna rozgrzewka z Izą, następnie Iza prowadzi zajęcia przez godzinę, później ja i na końcu jest wspólny, wyciszający stretching.Monika Jerzynek

Instruktorki uczą tańca od podstaw. Oprócz salsy i bachaty oferują m.in. naukę reggaetonu i dancehallu. Szczegóły w rozmowie, którą z Moniką Jerzynek poprowadziła Martyna Nadstoga.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X