SPORT:ZIELONA GÓRA:

Pewnie i do przodu. Szczypiorniści PKM Zachód z szóstym zwycięstwem w I lidze [WIDEO]

Szóste zwycięstwo w rozgrywkach I ligi odnieśli szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy bez problemów pokonali UKS Olimp Grodków 44:28.

Od początku zielonogórzanie przejęli inicjatywę i już po 2  minutach prowadzili 3:0. W pierwszej połowie przewaga gospodarzy oscylowała w graniach 5-8 bramek. AZS był skuteczny w ofensywie i uważny w obronie. Do przerwy 23:16.

Po przerwie kibice obawiali się, czy nie nastąpi przestój w zespole AZS-u. Takowy nie nastąpił, AZS do samego końca grał swoje, nie pozwolił rywalowi zbliżyć się na niebezpieczną odległość. Ostatecznie wygrana AZS różnicą 16 bramek – 44:28.

Najwięcej goli dla AZS-u zdobyli: Młynkowiak 10, Kamiński 7, Stępień 6