ZIELONA GÓRA:

Panattoni powiększy swój teren w Nowym Kisielinie. Prawie dwukrotnie

W październiku 2017 roku w Nowym Kisielinie rozpoczęła się budowa siedziby firmy Panattoni. Obecnie Panattoni Park Zielona Góra liczy sobie prawie 75 tysięcy metrów kwadratowych i będzie nadal się rozbudowywać. O swoich planach firma poinformowała na spotkaniu w urzędzie miasta.

Rozbudowa siedziby firmy rozpocznie się w pierwszym kwartale tego roku.

W najbliższym czasie rozpoczniemy inwestycję, która powiększy ten park do kolejnych 130 tysięcy metrów. Czyli jeszcze mamy w planie koło 60 tysięcy metrów. Nie mogę powiedzieć, kiedy ta inwestycja na pewno się zakończy, ale liczę na to, że rozpocznie się w najbliższych trzech miesiącach.Dorota Jagodzińska, dyrektor managementu w Panattoni Europe

Centrum dystrybucyjne firmy Panattoni w Nowym Kisielinie jest obiektem typu multi-tenant. Oznacza to, że jest dostępne również dla innych przedsiębiorstw.

Mam nadzieję, że rozbudowa to dobry element dla rozwoju dalszej współpracy z grupą Panattoni, która prowadzi działalność i budując określony przemysł – to jest IDEAL (firma z branży motoryzacyjnej – przyp. red.), i pod potrzeby firm, które wynajmują powierzchnię.Dariusz Lesicki

W Lubuskim Parku Przemysłowo-Technologicznym działa obecnie ponad 20 firm. Liczba miejsc pracy sięga 3 tysięcy. Docelowo ma się w nim znaleźć 27 inwestorów.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: