ZIELONA GÓRA:

Ostatni dzwonek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Do sztabu WOŚPu zgłosiły się jedne z największych zielonogórskich firm, ale nie tylko. Najważniejsi są mimo wszystko wolontariusze, którzy będą przemierzać miasto z puszkami Jurka Owsiaka.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozbrzmi w całej Polsce już w najbliższą niedzielę. Przypominamy, że w Zielonej Górze powstaną dwie sceny „Otwartych Serc” na parkingu filharmonii oraz główna scena przy ratuszu. Do akcji włączyło się 300 wolontariuszy, ale również m.in. Ewa Minge wraz ze swoją fundacją Black Butterflies, która wspiera działania Jurka Owsiaka.

Ewa Minge

Ewa Minge zaproponowała m.in. zaprojektowanie zwycięzcy licytacji sukni bądź innego ubioru na miarę oraz poznanie arkan projektowania i jej pracowni. Nie zabraknie również tzw. siedmiomilowych butów na szczęście.

Wśród licytacji znajdzie się również podwójna wejściówka VIP na derby wraz z wejściem do parku maszyn, obiad dla dwóch osób w towarzystwie Andrzeja Huszczy i Marka Cieślaka w restauracji Bachus, usługa całodniowego szofera w osobie Wiolety Haręźlak, czy też lot szybowcem i możliwość zlania radnych z wozu strażackiego.

Poniżej prezentujemy harmonogram wydarzeń dużej sceny, którą poprowadzi zielonogórski Bachus, czyli Marcin Wiśniewski.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00