ZIELONA GÓRA:

Ogniści kuglarze w Akademickim Radiu Index

Ile razy mama mówiła, żeby nie bawić się ogniem? Oni mają te słowa za nic, bo jak pojawia się okazja biorą sprzęt i idą kręcić.

Fireshow jest jedną z najciekawszych rzeczy, którą możemy zobaczyć podczas wielu masowych imprez. W tym roku zabrakło takiego pokazu podczas Woodstocku, co spowodowało niezadowolenie wielu przystankowiczów. Jednak w Zielonej Górze nie możemy narzekać – jest tutaj grupa Tancerzy Ognia Charlie. Pomimo tego, że nie spotykamy ich na co dzień, możemy wsłuchać się w to, co mówią o swojej działalności.

Paweł Kubaś

Jak kręcić m.in. ognistymi kulami tak, aby się nie poparzyć, nie splątać linek i zadbać o osobę obok i publiczność? Przede wszystkim trzeba stworzyć dobry scenariusz i ćwiczy, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Paweł Kubaś i Joanna Malinowska

Kuglarstwo możemy opisać jako sekwencję ruchów, mniej lub bardziej skomplikowanych. Jak zawsze na początku spotkamy się z trudnościami, lecz jak w każdej profesji, można dojść do perfekcji.

Paweł Kubaś i Joanna Malinowska

Jeżeli zamiast bycia widzem, wolicie stać się uczestnikiem wydarzenia – posłuchajcie, co jest potrzebne, aby zacząć przygodę z kuglarskim życiem.

Paweł Kubaś i Joanna Malinowska

Grupa jest w trakcie tworzenia swojej strony internetowej. W momencie, kiedy otrzymamy jej internetowy adres przekażemy Wam go.

Autor materiału: Anna Krawczyk, Adrian Peno

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X