WAŻNEZIELONA GÓRA:

Zaczęło się! Od dziś “Rozbój w biały dzień – Awiński & Spółka”!

Doskonale wiemy o tym, że na ten moment czekała cała Zielona Góra. 27 lutego w Radiu Index oraz w Index TV ruszył zupełnie nowy, niespotykany dotąd w swojej formie program “Rozbój w Biały Dzień – Awiński & Spółka”.

Gospodarzem jest Romek Awiński, który zaprosił do współpracy znanych Wam już z naszej anteny: Agatę Karchut czy Przemka Żejmo. Pojawi się także, jako współprowadzący, Rademenez.

Dlaczego ten program będzie tak ciekawy, intrygujący i niespotykany? Pytamy autora całego radiowo-telewizyjnego zamieszania, Romka Awińskiego.

Program będzie dlatego tak dobry, bo udało nam się zaprosić do współpracy fantastycznych ludzi. To jest grupa około 20 osób, która na stałe będzie współtworzyć ten program. Chociaż dużą częścią współtworzących będą słuchacze i widzowie. Program będzie mocno interaktywny i śmiem twierdzić, że jedyny taki w Polsce będący jednocześnie programem radiowym i telewizyjnym. Do tego mnóstwo gości, będziemy też na obszarze całej Zielonej Góry. 
Jedną ze współprowadzących będzie Marta Blonkowska, którą zapytaliśmy, czy nie odczuwa stresu i tremy.
Nie, nie czuję stresu, zwłaszcza przed pracą z Romkiem. Mamy pewne doświadczenie. A ta “spółka” to są tak różni i kreatywni ludzie, że spokojnie się w tej “spółce” odnajduję. 

Audycja wystartowała w poniedziałek, 27 lutego, a Wy możecie wszystko zobaczyć i usłyszeć w godzinach od 10 do 15. Link do transmisji TUTAJ.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00