ZIELONA GÓRA:

Od poniedziałku zacznę się uczyć… mówienia. Pomoże ci klub Toastmasters!

Czasem nawet najobszerniejsza wiedza na niewiele się zdaje, jeżeli nie potrafimy jej przekazać. Na szczęście można się tego nauczyć. Jak mówić do ludzi zrozumiałym językiem i bez stresu? Dowiemy się na pokazowym spotkaniu klubu Toastmasters.

Gościem w Zielonej Górze będzie m.in. mistrz Polski w wystąpieniach publicznych – Łukasz Kościński. Prelegenci opowiedzą, jak ważne są poszczególne elementy publicznego przemówienia.

Spotkanie jest demonstracyjne, czyli ma pokazać, w jaki sposób przemawiać poprawnie, w jaki sposób oceniać mowę gramatycznie, te różne dziwne dźwięki, które czasami wydobywamy w chwilach, gdy myślimy o czymś: “yyy”, “aaa”, “eee”. Będzie również o tym, żeby mówić z sensem.Agnieszka Mikołajska, przedstawicielka teamu Toastmasters w Zielonej Górze

Uczestnicy spotkania zdobędą wiedzę, która przyda się w każdym zawodzie: nauczyciela, przedstawiciela handlowego, lidera organizacji czy pracownika działu obsługi klienta.

Słowo mówione, dykcja, tembr głosu i różne inne kwestie, które będą poruszane również na tym spotkaniu, są dość istotne. Myślę, że to spotkanie dla każdego. Nie ma co się obawiać, że to jakieś sztywne grono ludzi pod krawatami. Tak nie jest. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą poprzez zabawę uczyć się mówić.Agnieszka Mikołajska

Toastmasters to organizacja, która zrzesza ludzi różnych kultur i branż. Powstała w latach 20. w Stanach Zjednoczonych. Uczy ich poprzez zabawę. Pozwala zdobywać umiejętności przywódcze i komunikacyjne oraz poznać osoby, które są już doświadczone w tym zakresie.

Pokazowe spotkania klubu Toastmasters w Zielonej Górze odbędzie się w poniedziałek 12 sierpnia o godzinie 18:00 w Planetarium Wenus.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: