ZIELONA GÓRA:

O aplikacjach słów kilka, no może kilkadziesiąt lub kilkaset

Żyjemy w czasach cyfryzacji i świecie, gdzie telefon staje się podstawowym przedmiotem, który zawsze mamy przy sobie. W związku z tym warto zainteresować się aplikacjami, które ułatwią nam życie.

Listopadowe spotkania TechKlub, które organizowane są w mediatece Góra Mediów, to nie lada okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi. Tym razem jednak głównym tematem będą wszelkie aplikacje, które możemy pobrać na nasz telefon, a one pomogą nam zorganizować dzień, czy też pracę i obowiązki. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się więcej o narzędziach do tworzenia prezentacji. Prelegentem będzie Michał Serwiński, który z wykształcenia jest dziennikarzem i kulturoznawcą. Drugi zaproszony gość to Maciej Budzich. Organizuje on inicjatywy związane z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym.

Spotkanie TechKlub odbędzie się w środę 9 listopada w Górze Mediów, o godzinie 18:00. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Więcej informacji znajduje się na stronie Góry Mediów.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: