ZIELONA GÓRA:

Nieważne, czy coś sprzedajesz, musisz też sprzedać siebie. Więcej dowiesz się w Kawonie

Pierwsze spotkanie EBMasters w Zielonej Górze

Employer branding w świecie pełnym korporacyjnej angielszczyzny może się wydawać czarną magią. Kilka osób w Zielonej Górze chce to zmienić. Stąd pomysł na spotkanie, które rozwieje wszystkie wątpliwości na ten temat – EBMasters.

Tymczasem w eterze rąbka tajemnicy uchyliła Aleksandra Niewiadowska:

Po polsku tę nazwę tłumaczy się jako budowanie wizerunku pracodawcy. Są to działania, które zarówno tworzą przyjazne miejsca pracy, jak i zewnętrznie budują wizerunek pracodawcy i sprawiają, żeby ludzie chcieli przyjść i tam pracować. EBMasters to wydarzenie organizowane po raz pierwszy w tej części Polski. Zjadą się eksperci z dużego świata: przyjedzie Zyta Machnicka, która jest pomysłodawczynią tych spotkań. Organizuje je do tej pory w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Przyjadą też ludzie, którzy wdrażali już strategie employer brandingowe i opowiedzą, jak to zrobili. Będziemy dzielić się tym, co na ten temat wiemy, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.Aleksandra Niewiadowska

W spotkaniu może wziąć udział szerokie grono osób. Mile widziani są nie tylko rekruterzy, ale również marketingowcy, właściciele firm, a także studenci.

EBMasters już za tydzień, 27 lutego o 18:00 w Kawonie. Po więcej informacji zajrzyjcie na Facebooka i posłuchajcie poniższej rozmowy.

Aleksandra Niewiadowska

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: