ZIELONA GÓRA:

Niedziela będzie dla nas – kobiet! Sprawmy sobie chwilę z tańcem i makijażem

Dzień Kobiet w lutym? Dlaczego nie! Każdy moment, niezależnie od daty w kalendarzu, jest dobry, by zrobić coś dla siebie i się zrelaksować. Zielonogórzanki, które uwielbiają tańczyć i chcą poznać makijażowe triki, mogą wziąć udział w warsztatach „Beauty Day”.

Warsztaty to pomysł tancerki i choreografki Moniki Jerzynek, która do współpracy zaprosiła wizażystkę Joannę Stuce. Rozpoczną się od pokazu makijażu dziennego.

Poprosimy panie, które będą chętne, o napisanie imienia na karteczce. Wylosujemy jedną z uczestniczek, na której pokażemy makijaż dzienny, a potem jak makijaż dzienny przemienić na wieczorowy. Czyli jak to zrobić szybko, kiedy wieczorem chcemy wyjść trochę bardziej „odpicowane”.Joanna Stuce, wizażystka

Joanna udowodni, że każda pani, nawet najbardziej zapracowana, znajdzie czas, by wykonać dobry makijaż i np. ukryć mankamenty swojej cery. Zadaniem Moniki będzie natomiast… nauka tańca na krzesłach, która wbrew pozorom nie jest niczym trudnym. Choreografka zachęca również do tego, by poprzez zajęcia panie się integrowały.

Na warsztaty przychodzi bardzo dużo pań i gdzieś tam nawiązują się różne kontakty. Nawet jak przychodzimy pierwszy raz i nikogo nie znamy, za każdym kolejnym razem mamy większe grono znajomych. Myślę, że to niewątpliwy benefit, plus tego wszystkiego, że możemy się razem dobrze bawić, integrować, wspierać. Bo też o to chodzi – żeby się wspierać w kobiecym gronie.Monika Jerzynek

Warsztaty makijażowo-taneczne odbędą się w najbliższą niedzielę, 10 lutego między 11:00 a 15:00. Więcej informacji – w wydarzeniu na Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: