ZIELONA GÓRA:

Nie straszne im ciemności. Pidżamowcy znów wyruszą na spacer

Będzie kolejna edycja spaceru zielonogórskich pidżamowców. Jak sama nazwa sugeruje – podczas eventu obowiązuje dress code. Uczestniczy powinni mieć na sobie pidżamy. Spacer odbędzie się w sobotę, 26 czerwca.

Zbiórkę wszystkich nocnych marków i spacerowiczów zaplanowano w Ogrodzie Botanicznym o godzinie 21.45.  Kwadrans później uczestniczy zabawy ruszą leśną ścieżką wprost na polanę w Parku Piastowskim.

Tam będą za darmo dla wszystkich kiełbaski. Najwytrwalsi to pewnie nawet do 24 albo 1 mogą spacerować. Ale robimy tak, że jeśli ktoś nie da rady, to idziemy do źródełka. I później część ekipy, na przykład z mniejszymi dziećmi, zostanie odprowadzona na parking. A reszta chętnych pójdzie na polanę. 

Pidżamy to strój obowiązkowy. Co jeszcze oprócz nich warto mieć ze sobą?

Przede wszystkim weźcie ze sobą latarki. Popryskajcie się czymś na komary, bo mogą gryźć. No i dużo dobrego humoru. I dużo dobrej energii. 

Nocny Spacer Pidżamowców odbędzie się w Zielonej Górze już po raz siódmy. Tegoroczna edycja łączy przyjemne z pożytecznym – podczas eventu zbierane będą pieniądze na leczenie 44-letniej pani Anny. Kobieta jest podopieczną Stowarzyszenia “Warto jest Pomagać”.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: