ZIELONA GÓRA:

Nastoletnie talenty kucharskie na start! Pogotuj z EnceRęcę

Gotowanie nie jest proste, tym bardziej, kiedy mówimy o wyszukanych potrawach, które znacząco odbiegają od ziemniaków, schabowego i mizerii. Jednak talenty kucharskie przejawiają się już od najmłodszych lat, teraz poszukiwane są wśród nastolatków.

Do jednego z najpopularniejszych kucharskich programów telewizyjnych trafił Mateusz Truszkiewicz, który już kilkukrotnie nauczał zielonogórzan oraz Janusza Kubickiego i Wioletę Haręźlak. Natomiast w edycji dla dorosłych znalazł się doktorant Uniwersytetu Zielonogórskiego, który teraz walczy o tytuł mistrza – Sławomir Sobański. Tym razem przy kuchennych blatach staną nastolatkowie z naszego miasta. Będą uczyć się w szkole gotowania EnceRęce. Właśnie tam rozpoczynają się zajęcia Nastoletniego Kucharza. Raz w tygodniu młodzież spotka się w kuchni i postara przygotować jedne z zaawansowanych potraw.

Tematem pierwszych zajęć są jabłka, czyli co można z nich zrobić, do czego je dodać, czy też w jakiej kombinacji najbardziej uwydatni się ich smak. To już dziś o godzinie 17:00 w EnceRęce przy ulicy Reja 5.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: