ZIELONA GÓRA:

Na tor „4 Żywioły” wracają dziecięce treningi! Zajęcia – już dziś

Po wakacyjnej przerwie powrócił cykl warsztatów „Rozwijamy sportowe talenty”. Dzieci z Zielonej Góry miały już szansę sprawdzić, jak radzą sobie w futbolu amerykańskim i zajęciach z baletu. Miejscem następnych zajęć będzie tor sprawnościowy „4 Żywioły” w lesie przy ulicy Chmielnej.

Trening na huśtawkach, równoważni czy wspinaczkę poprzedzi rozgrzewka na Rodzinnym Sportowisku, czyli boisku niedaleko toru. Wszystko odbędzie się oczywiście zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego. W warsztatach może wziąć udział 15 dzieci.

Mamy te warsztaty rozpisane na piętnastkę dzieci. Oczywiście jeżeli jest to trening, który umożliwia zgromadzenie większej ilości dzieci (tak jak to było ostatnio: była ich siedemnastka, ponieważ trening był na dużym boisku) i są te dzieci chętne, to im nie odmawiamy, ale z reguły jest to około 15 dzieci. Zajęcia są bezpłatne, dzieci za aktywność, chęć udziału w treningach i poznania różnych dyscyplin sportowych otrzymują od nas upominki.

Zajęcia na torze sprawnościowym „4 Żywioły” odbędą się dziś, 19 września o 12:00. W ramach sportowych warsztatów planowanych jest jeszcze pięć treningów, m.in. zajęcia z jazdy konnej, judo i pływania.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: