ZIELONA GÓRA:

Na tę imprezę zaproszony jest każdy. W sobotę Radio Index świętuje urodziny!

1 kwietnia Radio Index świętować będzie swoje 21. urodziny. „Oczko” chcemy celebrować wspólnie z mieszkańcami Zielonej Góry, dlatego w tę sobotę, 30 marca, spotkamy się na deptaku, obok naszej rozgłośni przy Al. Niepodległości 13, by wspólnie się bawić na jednej, wielkiej imprezie.

I jak to na imprezie bywa, będzie coś na ząb, muzyka, czyli koncerty na żywo. Do zagrania z nami „w oczko” zachęca Marcin Fijałkowski, z działu marketingu Radia Index.

“Oczko” będzie świętowanie hucznie. Powstanie duża scena, na której zobaczymy lokalnych artystów. Muzyka będzie różnoraka tak jak przysmaki, bo obok sceny staną food trucki. Będzie można spróbować czegoś na słodko, na słono, na ciepło, na zimno. Do wyboru, do koloru!Marcin Fijałkowski, marketing Radia Index

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, dogrywamy jeszcze tylko sprawy… pogodowe.

Pracujemy nad tym. Udało nam się wywalczyć kilkanaście stopni. Walczymy o kolejne!Marcin Fijałkowski, marketing Radia Index

Ruszamy o 13:00 i świętować będziemy do godziny 17:00. Więcej informacji o niedzielnym wydarzeniu znajdziecie na naszym radiowym Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: