ZIELONA GÓRA:

Na Dziką Ochlę wraca rekreacja. Zabawimy się np. w parku linowym

W Zielonej Górze stopniowo wraca możliwość korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dla spragnionych wypoczynku znów czynna jest Dzika Ochla. Z powrotem działa tam wypożyczalnia rowerów wodnych, dostępny jest też nowy pomost i park linowy, czynny od godziny 13:00.

O obostrzeniach sanitarnych na Dzikiej Ochli mówi Adam Stachowski z fundacji Rondo, zarządca terenu. Dodaje też, że nieczynna pozostaje fińska sauna, którą fundacja postawiła w Ochli w tym roku.

Dezynfekcja dłoni, dbanie o odstępy – to obowiązuje wszystkich, również osoby korzystające z parku linowego. Jeżeli chodzi o saunę, to na tę chwilę jeszcze u nas nie funkcjonuje. Pracujemy nad tym, żeby ją ponownie uruchomić.

W przyszłą niedzielę, 21 czerwca, między 12:00 a 15:00 odbędzie się za to wyprzedaż garażowa, na której znajdziemy np. sprzęty gospodarstwa domowego. Sami także możemy wystawić przedmioty, które zalegają w zakamarkach naszych mieszkań.

Na Dzikiej Ochli możemy więc korzystać z pierwszych przywróconych atrakcji, ale z pewnością nie wejdziemy do wody. Fundacja Rondo przypomina, że od lat obowiązuje tam zakaz kąpieli nałożony przez miasto.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X