ZIELONA GÓRA:

MZK ogłasza wakacje i zmienia rozkład jazdy

W związku z tym zawieszone zostają kursy na szkolnych liniach autobusowych nr „7” i  „39” oraz kurs linii nr „25” realizowany o godz. 6:54 z przystanku „Chemiczna” do Starego Kisielina Zatorze.

Ponadto autobusy linii nr „5” i „80” w dni robocze będą jeździły według rozkładu jazdy wyróżnionego na tabliczce przystankowej kolorem żółtym, oznaczonego jako: „Poniedziałek – piątek tylko letnie wakacje szkolne”, natomiast „9” i „44” nie będą realizowały kursów szkolnych przez ulicę Św. Cyryla i Metodego. W okresie wakacji w dni robocze autobusy będą jeździły według rozkładu jazdy wyróżnionego na tabliczce przystankowej kolorem żółtym, oznaczonego jako: „Poniedziałek – piątek tylko letnie wakacje szkolne”.

Ponadto od nocy z 26 na 27 czerwca zostają wprowadzone korekty rozkładów jazdy i tras przejazdów na wszystkich liniach nocnych. Nocną obsługą komunikacyjną zostaje objęta dzielnica Nowe Miasto: Ochla, Łężyca, Stary Kisielin, Nowy Kisielin, Racula oraz Drzonków. Wybrane kursy linii nocnych zostaną wydłużone do tych miejscowości w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

Uruchomiona zostaje również nowa linia oznaczona numerem „N4” na trasie:

Ochla – Botaniczna – Jaskółcza – Ptasia – Wyszyńskiego – al. Wojska Polskiego – Boh. Westerplatte –         Dworzec PKP – Staszica – Chrobrego – pl. Piłsudskiego – Wrocławska – Racula – Drzonków.

Autor: Paweł Hekman

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: