ZIELONA GÓRA:

Może pobiegamy? [Zielona Góra blogiem pisana]

Czy rzeczywiście biegać każdy może? Jak do tej aktywności należy się przygotować? Czy bieganie to bezpieczny sport? O swojej pasji opowiada Kacper Witlicki, zapalony biegacz, absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Blogi motywacyjne często narzucają nam swoją filozofię, zakładają cel sukcesu i dążenie do niego, często promują wyrzeczenia – jak choćby blogi o zdrowym stylu życia typu „zakaz słodyczowy”.

Uspokajając osoby, które chcą zacząć przygodę z bieganiem i lubią słodycze, warto wspomnieć, że Kacper je wszystko! A przy tym udało mu się przebiec maraton w Warszawie.

Wzięliśmy na tapetę rozbiegany.blox.pl – wbrew wyobrażeniom to nie tylko blog o bieganiu. To blog o ludziach z pasją, o ich historiach, doświadczeniach i przeżyciach. Nie samymi złotymi radami człowiek żyje. Ucząc się na doświadczeniach innych, zyskujemy więcej.

Więcej o blogowaniu na temat biegania dowiecie się słuchając audycji Zielona Góra blogiem pisana:

Zielona Góra blogiem pisana, odcinek 2. Patrycja Urbaniak rozmawia z Kacprem Witlickim.

Zdjęcia: archiwum prywatne Kacpra Witlickiego

Audycję Zielona Góra blogiem pisana na antenie Akademickiego Radia Index prowadzi w każdy czwartek o godz. 13:00 Patrycja Urbaniak, tegoroczna absolwentka dziennikarstwa na UZ.

Zobacz więcej
Back to top button
X