ZIELONA GÓRA:

MOSiR dziś znowu otworzy stadion i orlika

Nie było dużego zainteresowania obiektami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w miniony weekend. Przypomnijmy, MOSiR postanowił otworzyć bieżnię lekkoatletyczną i orlika przy ul. Źródlanej dla sportowców amatorów.

Robert Jagiełowicz określił to mianem testu. Dyrektor podjął decyzję, że dziś obiekty znowu zostaną otwarte.

Zainteresowanie było niewielkie. Na orliku w ciągu całego dnia pojawiło się może 15 osób. Może to też pogoda miała wpływ. Na stadionie nie było praktycznie nikogo. Zrobimy to jeszcze raz w sobotę i zobaczymy, jak teraz zadziała. Ma być lepsza pogoda i zobaczymy, jak się teraz to ułoży. Może jeszcze nie wszyscy widzieli. Przypominamy, że na stadion wpuszczamy tylko od parkingu, a nie od CRS-u.

Dziś, podobnie, jak ostatnio, obiekty będą otwarte w godzinach od 10:00 do 18:00. Na obu będzie mogło przebywać maksymalnie 12 osób. Przygotowane będą stanowiska do dezynfekcji i podobnie też rygoru sanitarnego będą pilnować pracownicy MOSiR-u.

Zrobimy powtórkę w sobotę. Pilnowali tego ratownicy, oni mają swoją robotę, w przygotowaniach do otwarcia basenu, co nie wiadomo i tak kiedy nastąpi. Teraz też będą tego porządku pilnować. Jeżeli będzie więcej osób, to będziemy się zastanawiać, jak tym sterować.

Dodajmy, że dla sportowców amatorów czynne są również korty tenisowe.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: