ZIELONA GÓRA:

Mlynkova, Wiśniewski, Szpak i wielu innych! Warto jest pomagać po raz trzynasty

Gala organizowana przed stowarzyszenie Warto Jest Pomagać na stałe wpisała się w krajobraz miejskich imprez przed Świętami Bożego Narodzenia. I to imprez związanych z niesieniem pomocy osobom potrzebującym.

W przeszłości na gali śpiewali już nie tylko zawodowcy, ale również osoby znane w naszym mieście, jednak nie ze śpiewania, jak np. Andrzej Huszcza. W tym roku organizator imprezy zaprosił znakomitości polskiej sceny muzycznej i nie tylko. Wystąpią: Stan Borys, Halina Mlynkowa, Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Marek Kaliszuk, Gabriel Fleszar, Alicja Janosz, Przemysław Sadowski, Natalia Lubrano, Dorota Osińska. Ponadto na scenie w hali CRS zaprezentują się: Kabaret Jurki, drużyna Stelmet BC Zielona Góra, drużyna ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Tegoroczny koncert poprowadzą: Monika Dryl i Leszek Jenek, a orkiestrą “Warto jest pomagać” dyrygować będzie Wojciech Zandecki.

Tradycyjnie też podczas gali zostaną wręczone statuetki “Anioła Roku” 2017. Zgłoszenia pobrane ze strony stowarzyszenia można zgłaszać do 1 grudnia, wysyłając je na adres: aniolroku@gmail.com.

Koncert odbędzie się w sobotę, 16 grudnia o 19:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00