SPORT:ZIELONA GÓRA:

Mistrzowie świata zagrają w Zielonej Górze!

Męska reprezentacja Polski w siatkówce w przyszłym miesiącu przyjedzie do naszego miasta! 22 i 23 lipca aktualni mistrzowie świata zmierzą się z reprezentacją Niemiec.

To będą pierwsze spotkania w tegorocznym sezonie reprezentacyjnym. Dwa mecze poprzedzi zgrupowanie.

Udało nam się zaprosić po raz kolejny reprezentację Polski do Zielonej Góry. Myślę, że to nasz kolejny sukces i docenienie pracy, którą tutaj wykonujemy w MOSiR. Jest to dla nas duże wyróżnienie, że reprezentacja rozegra u nas dwa mecze. Dodatkowo reprezentacja przyjedzie kilka dni wcześniej i będzie w Zielonej Górze trenowała.

Mistrzowie świata tym razem nie będą na wyciągnięcie ręki kibiców, ze względu na obostrzenia sanitarne. Na dziś mecze planowane są bez udziału publiczności na trybunach.

Reprezentacja będzie miała swoje wejście do hali. Będzie odizolowana całkowicie od osób postronnych, tylko kilka osób będzie mogło wejść do hali. Z racji tej, że jest od nas blisko do Niemiec, to mecze odbędą się tutaj w dniach 22 i 23 lipca. Godziny są do ustalenia, ale wiemy, że będą te mecze relacjonowane w telewizji. Jest fajny pomysł i zobaczymy, czy uda się to zorganizować, aby ustawić kino plenerowe na parkingu za CRS-em. To jeszcze jest na etapie rozmów.

To nie będzie pierwsza wizyta reprezentacji siatkarzy w naszym mieście. W 2012 roku, tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, biało-czerwoni wystąpili w Zielonej Górze w Memoriale Huberta Wagnera.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: