PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Miłe złego początki. Lechia przegrała po raz trzeci z rzędu

Dotkliwej porażki doznali piłkarze Lechii Zielona Góra. Nasz trzecioligiwoiec przegrał w Lubinie z rezerwami Zagłębia 1:4 (1:1).

Jedynego gola dla zielonogórzan zdobył Jędrzej Król. Po meczu Andrzej Sawicki, trener Lechii, powiedział Radiu Index, że mecz miał dwa oblicza.

Dwie połowy. Pierwsza połowa – graliśmy pod mocny wiatr, a wyglądaliśmy naprawdę dobrze. Prowadziliśmy, a straciliśmy gola na chwilę przed przerwą. Mieliśmy doskonałą okazję, by prowadzić 2:0. Niestety się nie udało. Po przerwie już nie istnieliśmy.  Młody zespół Zagłębia rozpędził się, szybko strzelił nam dwa gole i tak naprawdę nie mogliśmy już nic zrobić. Mamy trochę problemów personalnych. Graliśmy z zespołem bardzo wybieganym, który świetnie wyglądał motorycznie. Zostawiliśmy im za dużo przestrzeni.

To trzecia z rzędu porażka zielonogórzan. Lechia jest dziewiąta w tabeli III ligi. W sobotę do Zielonej Góry przyjedzie Polonia Bytom.