ZIELONA GÓRA:

Mieszkańcy puścili wodze fantazji! Co powinno znaleźć się na miejskim kąpielisku? [WYNIKI ANKIETY]

Nowoczesne, miejskie kąpielisko w Ochli, to marzenie wielu zielonogórzan. Rekreacyjny akwen na miarę XXI wieku nadal pozostaje jednak marzeniem niezrealizowanym. Kiedy to się zmieni? Temat powraca regularnie.

O tym, że w Zielonej Górze brakuje kąpieliska z prawdziwego zdarzenia wielokrotnie mówił także na antenie Radia Index Janusz Kubicki.

Magistrat najpierw postanowił zapytać mieszkańców, co widzieliby na terenie kąpieliska. Czołowe miejsca zajmują: piaszczysta plaża, gastronomia, teren do piknikowania i wodny plac zabaw.

Taka ankieta została przygotowana. Prawie 1300 osób postanowiło ją wypełnić. Mimo wirusa duża ilość ludzi postanowiła zabawić się, podpowiadając nam, jak ich zdaniem ta Ochla powinna wyglądać. Nie będę odkrywczy, jak powiem, że najważniejszym elementem jest piękna, piaszczysta plaża.

Mieszkańcy mocno puścili wodze fantazji.

Są te wyniki i tam są setki różnych rzeczy. Te głosy upublicznimy i pokażemy. Od placu zabaw, przez brodzik, rowery, siłownie, boiska, domki letniskowe, jacuzzi, saunę, trampolinę, minigolf. Naprawdę, dziesiątki różnych pomysłów.

Prezydent przyznał, że oprócz sugestii mieszkańców inspiracje czerpane są także z innych miast, które mają nowoczesne kąpieliska. Do tematu będziemy wracać. Cały program Prezydent na 96 FM do zobaczenia na portalu wZielonej.pl.

Wyniki głosowania publikujemy poniżej:

 

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: