ZIELONA GÓRA:

„Medyk” rozpoczyna swój jubileusz. Co miesiąc przygotuje jakąś atrakcję!

Zielonogórski „Medyk” obchodzi w tym roku 60-lecie. Świętowanie zaczyna się z przytupem, bo nie dość, że w pierwszy dzień wiosny, to aż potrójnie!

Z okazji swojego jubileuszu szkoła chce pobić rekord Polski w jak najdłuższym masażu. Uczniowie „Medyka” będą masować pacjentów przez ponad 24 godziny. W Parku Tysiąclecia ruszy natomiast „Bieg po krew” na dystansie 1600 metrów. A dla przyszłych uczniów szkoła przygotowała dzień otwarty w formie „przychodni na wesoło”.

A to dopiero początek świętowania, ponieważ na 60-lecie „Medyk” szykuje również konkurs.

Organizujemy w kwietniu konkurs makijażu. Jest on skierowany do osób szkół średnich, ale nie będzie problemu, jeżeli przyjdą mieszkańcy Zielonej Góry. Chodzi o to, żebyśmy rozpropagowali kierunek technik usług kosmetycznych, pokazali też szkołę. Ciekawe będzie to, że pierwszą nagrodą w konkursie będzie profesjonalny kurs makijażu w Warszawie.Jarosław Marcinkowski, dyrektor „Medyka”

Konkurs odbędzie się w „Medyku” 12 kwietnia. Pracę uczestników będą oceniać nauczyciele przedmiotów zawodowych w zawodzie wizażysta i stylista, przedstawiciele zawodów artystycznych i pracodawców. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 marca.

O następnych jubileuszowych wydarzeniach szkoła będzie informować na bieżąco. – Dokładną datą naszej okrągłej rocznicy będzie 1 września, ale chcemy co miesiąc organizować imprezy pod hasłem „60 lat Medyka” – dodaje dyrektor placówki.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: