LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Marszałek Polak o komentarzu radnej Mrozek: Jest mi bardzo przykro!

 – Jest mi przykro, że takie słowa padły – usłyszeliśmy dziś od Elżbiety Anny Polak. Marszałek województwa lubuskiego odniosła się do słów radnej Aleksandry Mrozek.  

Przypomnijmy, radna klubu Samorządowe Lubuskie skrytykowała na naszej antenie Elżbietę Polak i jej komentarz w sprawie radnego Łukasza Mejzy, który został zakażony koronawirusem. Marszałek napisała w mediach społecznościowych – po otrzymaniu wyniku testu na COVID-19 – że, “jesteśmy odporni na wirusa radnego Mejzy”. Te słowa oburzyły radną Mrozek. Co na to sama marszałek?

Jest mi przykro, że w związku z dramatyczną sytuacją związaną z niefrasobliwością i nieodpowiedzialnością radnego Mejzy radna Mrozek krytykuje marszałka. Ja tez razem z rodziną byłam jedną z ofiar. Mogę wysłać wywiady pana Łukasza Mejzy, które powinny ją zaniepokoić i zmusić do refleksji.

W ocenie radnej Aleksandry Mrozek, do izolacji samorządowców i pracowników Urzędu Marszałkowskiego nie musiało dojść. Uważa, że powinni oni przejść testy przesiewowe w lubuskich szpitalach.

Te procedury wprowadza wojewoda, to nie ten adres, to nie marszałek. Za wdrożenie tych procedur odpowiada sanepid.  

Dodajmy, że magazyn “Region Południe” poświęcony sprawom samorządowym w najbliższy poniedziałek o 12.30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: