LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Majówka w podróży? Pociągiem pojedziesz na jednym bilecie przez… 132 godziny!

Za chwilę Polska ruszy na wypoczynek. Jedni pozostaną niedaleko domów na kocach, by oddać się np. grillowaniu. Inni grille i koce spakują do plecaka i wyruszą nieco dalej.

Tym drugim z pomocą przychodzi spółka POLREGIO. Pociągiem będziemy mogli jeździć za 40 zł po całym kraju przez majówkowy tydzień. Szczegóły tzw. biletu turystycznego przybliża Krzysztof Pawlak, zastępca dyrektora Lubuskiego Oddziału Przewozów Regionalnych.

Przez siedem dni za 39 zł będziemy mogli podróżować pociągami POLREGIO i to jest wersja mini biletu turystycznego. W wersji pełnej za 45 zł będziemy mogli podróżować jeszcze z naszymi partnerami, czyli kolejami dolnośląskimi, wielkopolskimi. Krótko mówiąc, bez ograniczeń za ok. 40 zł będzie można jeździć po całej Polsce.Krzysztof Pawlak, zastępca dyrektora Lubuskiego Oddziału Przewozów Regionalnych

Bilety, które będą ważne od 30 kwietnia do 6 maja, można kupować w kasach, przez internet, jak również za pomocą aplikacji spółki POLREGIO. Jakie macie plany na majówkę? Dzielcie się nimi w komentarzach.

Miłośnicy podróży koleją będą mogli połączyć przyjemnie z pożytecznym w Wolsztynie. 26. Parada Parowozów odbędzie się tym razem w sobotę, 4 maja. Lokomotywy napędzane silnikami parowymi i inne pociągi retro będzie można oglądać w Wolsztynie od 3 do 5 maja.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: