ZIELONA GÓRA:

Mają talent! I chcą to udowodnić

22-letnia zielonogórzanka Kinga Grześków i jej portugalski partner Gonzalo Roque podbijają serca widzów programu “Mam Talent!” W sobotę duet akrobatyczny Duo Destiny wystąpi w półfinale, a o ich losie zadecydują głosy widzów.

Trenują razem od trzech lat, a prywatnie są parą. W pierwszym odcinku oczarowali zarówno publiczność, jak i jury, w tym Agnieszkę Chylińską, która przyznała im tzw. “złoty przycisk”, czyli gwarantowany udział w półfinale programu. Każdego dnia trenują nawet po 6 godzin, więc radość z powodu tej decyzji i docenienia ich wysiłku jest wielka.

Pierwszy występ był naprawdę super. Byliśmy zaskoczeni, bo od Agnieszki Chylińskiej otrzymaliśmy “złoty przycisk”, czego się w ogóle nie spodziewaliśmy. Numer przygotowaliśmy najlepiej, jak potrafimy i najwyraźniej spodobało się to jurorom, ponieważ Agnieszka zareagowała tak, a nie inaczej. Byliśmy bardzo szczęśliwi, dostaliśmy potem mnóstwo wiadomości i pozytywnych komentarzy. Mieliśmy też sporo wsparcia od ludzi, zwłaszcza z Zielonej Góry i mamy nadzieje, że nadal będą nas wspierać. Kinga Grześków

A szansa na to już w sobotę, kiedy para wystąpi w półfinale programy “Mam talent!” Szczegóły w rozmowie z połową duetu akrobatycznego Duo Destiny, Kingą Grześków.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: