ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Magazyn żużlowy W69 na 96FM po porażce Stelmetu Falubazu w Bydgoszczy

Stelmet Falubaz pokonany po raz pierwszy na zapleczu PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie przegrali w niedzielę w Bydgoszczy z Abramczyk Polonią 41:49. Stracili punkt bonusowy i fotel lidera tabeli.

W poniedziałkowym magazynie żużlowym W69 na 96FM spojrzenie eksperta na mecz w Bydgoszczy i postawę Falubazu nie tylko w meczu z Polonią. Gościem był Rafał Darżynkiewicz, dziennikarz TVP Sport. Na antenie Radia Index przyznał, że liczył na lepszą postawę zielonogórzan.

Czy duże zaskoczenie? Powiem szczerze, myślałem sobie, że zielonogórzanie poradzą sobie w Bydgoszczy. Że odniosą zwycięstwo, że na pewno nie będzie o nie łatwo, ale że wyjadą z trzema punktami. Czy to jest wielke rozczarowanie? Moim zdaniem nie. Można było się tego spodziewać, ale ja sam byłem dużym optymistą, że zielonogórzanie pozostaną niepokonani.

Zdaniem Darżynkiewicza Falubaz nadal pozostaje głównym faworytem do awansu.

Nie płaczmy nad rozlanym mlekiem, nie mówmy, że Falubaz przestał być głównym faworytem. Uważam, że jest głównym faworytem do awansu, ma najsilniejszą drużynę i ma jeszcze możliwości takie, żeby pojechać lepiej.

Magazyn W69 na 96FM do zobaczenia na wZielonej.pl. Program w poniedziałki o 11:15.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X