ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

M. Zelisko: Koronawirus dotknął też giełdę

Jak działa Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy? Czy giełda została mocno poturbowana podczas pandemii koronawirusa? Między innymi o to pytaliśmy dziś naszego gościa w programie „Rozmowa na 96FM”.

A był nim Mirosław Zelisko na co dzień wiceprezes rynku.

Można powiedzieć, że jako przedsiębiorstwo odczuliśmy to, że pandemia dotknęła przedsiębiorców, również i nas. Na naszym terenie funkcjonuje wiele firm, w różnych branżach i które do dziś pozostają nieczynne. Mówię tu o działalności fitness i niektórych restauracjach, które funkcjonują na giełdzie niedzielnej.

Dużym sentymentem wśród mieszkańców cieszyła się przez lata giełda samochodowa. Mimo zmieniających się realiów giełda wciąż będzie działać – dodaje Zelisko.

Chcemy kontynuować te tradycje. Oczywiście ma ona swój wymiar i  nie będziemy konkurować z internetem. Chcemy, żeby jednak ona funkcjonowała, bo ma swój zielonogórski koloryt. Wychodzimy z taką ofertą, a mieszkańcy korzystają z tej oferty. Jeżeli będzie jeszcze większe zapotrzebowanie, to jeszcze bardziej będziemy ją rozwijać.

W planach jest utworzenie aplikacji mobilnej. Rozmowa u nas na portalu wzielonej.pl A w niej również tematy polityczne, bo Zelisko jest na co dzień szefem porozumienia Jarosława Gowina w regionie lubuskim.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: