ZIELONA GÓRA:

Dziś happening na rynku – tylko dla życzliwych

Wrażliwość, życzliwość, pracowitość – czy to są najważniejsze wartości w XXI wieku? Ekipa Szlachetnej Paczki uważa, że tak. I zachęca do udziału w akcji, która odbędzie się dzisiaj w naszym mieście. Można podpisać manifest, kupić koszulkę, torbę, notes.

Szlachetna Paczka ruszyła z nową kampanią społeczną pod hasłem Lubię ludzi. Już dzisiaj o godzinie 18:00  w Zielonej Górze na Starym Rynku odbędzie się nietypowy happening.

Każdy, kto na niego przyjdzie, będzie mógł podpisać się pod manifestem, którego celem jest zjednoczenie Polaków wokół wspólnych wartości: wrażliwości, życzliwości, pracowitości oraz drużynowości.

Polacy chcą żyć w kraju, w którym ludzie wzajemnie się doceniają i cieszą ze swoich sukcesów. W kraju, w którym ludzie dostrzegają swoje potrzeby, pomagają sobie i są gotowi przyjmować pomoc. Gdzie do sukcesu dąży się uczciwą pracą. Są też siebie ciekawi, otwarci, chcą ze sobą rozmawiać, poznawać się i współpracować. Chcemy ich w tym wesprzeć. Wydobyć z nich to, co już w sobie mają. To, co najpiękniejsze.ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Happening w Zielonej Górze jest częścią cyklu wydarzeń Lubię ludzi w Polsce. Szlachetna Paczka zachęca Polaków do dołączenia do akcji i zamanifestowania wyznawanych wartości.

Każdy, kto zechce się włączyć, będzie mógł to zrobić na wiele sposobów: począwszy od podpisania się pod manifestem Lubię ludzi, przez zakup dedykowanych gadżetów (opaska, koszulka, torba, notes), aż po aktywne zaangażowanie się w jeden z wielu projektów realizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które co roku pomagają tysiącom potrzebujących – np. jako wolontariusz Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości.

Już teraz można wejść na stronę www.superw.pl i wysłać swoje zgłoszenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: