ZIELONA GÓRA:

List, który spełni marzenie o boisku, możesz napisać i ty!

W dobie internetu pisanie listów jest nieco zapomnianą czynnością. Warto jednak połączyć obie rzeczy – szczególnie jeśli zyskają na tym dzieci. Do północy 6 grudnia można jeszcze uczestniczyć w akcji „Piszemy do Mikołaja”.

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze w Zielonej Górze chcą stworzyć list do Mikołaja z największą liczbą życzeń. Mogą pobić rekord Guinessa. Przede wszystkim chodzi jednak o spełnienie największego marzenia wychowanków placówki – powstanie boiska.

Rekord Guinessa nie jest celem samym w sobie. To jest element, który pewnie jest ważny. Mikołaj, cały ten klimat przedświąteczny nie może być śmiertelnie poważny w mojej ocenie. Powinniśmy się bawić, cieszyć się tym klimatem. Natomiast najważniejszym celem jest zbiórka kasy na boisko w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych.Daniel Haremza

Marzenia mogą być naprawdę różnorodne. Ludzie piszą w sprawach materialnych i niematerialnych. Proszą o zdrowie, spokój czy konkretne podarunki.

Piszemydomikolaja.pl – i wyskakuje gotowy list. Na wzór można przeczytać, jak wyglądają poprzednie. I zwyczajnie, kilka razy poklikać, i niech on idzie. Bo to idzie dobra energia do nas wszystkich.Jadwiga Szczepańska

Do wysyłania swoich życzeń zachęcała Jadwiga Szczepańska. List z marzeniami zostanie wysłany do Laponii 9 grudnia.

Godzina Rektorska – Jadwiga Szczepańska, Daniel Haremza

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00