SPORT:ZIELONA GÓRA:

Lechia słabo i bez punktów [WIDEO]

Duże rozczarowanie w meczu III ligi piłkarskiej. Zespół Lechii Zielona Góra przegrał z Karkonoszami Jelenia Góra 1:2.

Lechia zagrała słabo, bez wyrazu. Rywal nie pokazał wprawdzie nic wielkiego, ale zagrał z większą determinacją i na tle słabo grających zielonogórzan zasłużenie zgarnął komplet punktów.

Jesteśmy w takim momencie, że mocno cierpimy, i nie klei się to w wielu aspektach. Pierwsza połowa jeszcze ok, ale goście szybko wyrównali i to wprowadziło nerwowość. Myślę, że mało wykreowaliśmy sytuacji.  Przegrywamy mecz i trzeba sobie powiedzieć uczciwie, że jesteśmy “w aferze”.Andrzej Sawicki - trener Lechii

Gospodarze wprawdzie objęli prowadzenie. Bramkę zdobył w 24. minucie Przemysław Mycan. Minutę później przyjezdni wyrównali, a w drugiej połowie w 56. minucie wyprowadzili decydujący cios za sprawą Nieminionka. Lechia wprawdzie przejęła inicjatywę, w końcówce “przycisnęła”, ale nie potrafiła zagrozić bramce jeleniogórzan.

Nie punktujemy, na pewno trzeba coś z tym zrobić, bo zima będzie napięta, a tym bardziej wiosna. Wszystko jednak zależy od nas, i trzeba wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski. Wojciech Fabisiak - bramkarz Lechii