PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia lubi granie w środy na wyjazdach

Drugie zwycięstwo Lechii w rundzie wiosennej trzecioligowych zmagań. Drugie odniesione na wyjeździe. Zielonogórzanie pokonali Foto-Higienę Gać 4:1.

To ważny zastrzyk punktów, tym bardziej, że rywal zamyka tabelę. Zielonogórzanie objęli prowadzenie przed przerwą po golu samobójczym rywali. W drugiej połowie bramki dla Lechii zdobywali: Mykyta Łoboda dwie i Artur Małecki jedną. Dodatkową karnego obronił Wojciech Fabisiak. Zielonogórzanom służy granie w środku tygodnia, co zauważa Michał Sucharek, asystent trenera.

Tu już chłopacy powiedzieli, że mecze trzeba na środę przekładać, żebyśmy wygrywali. Trzy ostatnie środy, to trzy zwycięstwa, dwa w lidze i jeden pucharowy z Cariną Gubin. Teraz będziemy chcieli soboty przełamać, mamy teraz bardzo ważny mecz z Polonią Bytom.

W sobotę Lechia zagra z Polonią Bytom o 16:00.