KSIĄŻKA:ZIELONA GÓRA:

Lato w bibliotece mija też rozrywkowo. A bawić nas będą m.in. ballady podwórkowe

„Letnia Czytelnia Norwida” dla dzieci, cykl „Z książką na leżaku” dla dorosłych – w wakacje każdy czytelnik, niezależnie od wieku, znajdzie w bibliotece coś dla siebie. Zwłaszcza, że nie są to propozycje związane wyłącznie z literaturą.

Najmłodsi mogą na przykład brać udział we wtorkowych zajęciach na patio biblioteki. Tam czekają na nich eksperymenty naukowe czy warsztaty plastyczne. Starsi bywalcy „Norwida” są zaś mile widziani na spotkaniach autorskich w sali im. Janusza Koniusza. Podczas nich mają okazję poznać regionalne powieści, tomiki poetyckie, ale też publikacje o tematyce historycznej i biografie. A w ten czwartek odkryją ballady podwórkowe.

W czwartek, czyli 23 lipca o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z Halinką Bohutą-Stąpel, autorką książki „Szacun, panie Jurandot!”. Są to ballady podwórkowe na wesoło, więc na pewno będzie wesoło podczas tego spotkania. Natomiast tydzień później, 30 lipca, również o godzinie 18:00, zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kamysem i Łukaszem Pietschem, współautorami książki „Hrabi. Duszkiem tak!”.

Po każdym spotkaniu będzie można krótko porozmawiać z autorem bądź autorami i zdobyć ich autograf. Czwartkowy cykl „Z książką na leżaku” jest również transmitowany na żywo w mediach społecznościowych biblioteki.

mat.prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: