KULTURA:ZIELONA GÓRA:

Lato Muz Wszelakich po raz 18! Startujemy już dziś

W kalendarzu 1 lipca, to znak, że ruszają kulturalne wakacje w mieście. Startuje kolejna edycja Lata Muz Wszelakich. W ciągu dwóch miesięcy będziemy mogli wziąć udział w blisko 130 wydarzeniach.

Na początek wizyta w bibliotece Norwida. W ramach cyklu „Z książką na leżaku” w sali im. Janusza Koniusza spotkanie z pisarką Ałbeną Grabowską.

Czyli autorką “Stulecia Winnych” i wielu innych książek. Mocny start cyklu “Z książką na leżaku”, ale zaraz z biblioteki można się przenieść pod Filharmonię Zielonogórską, na mały amfiteatr. Tam pierwszy koncert w ramach cyklu “w Zielone(j) gramy…” i tam koncert Jarosława Pikuły. Pogoda dziś sprzyja repertuarowi w stylu “Stare Dobre Małżeństwo”.

Spotkanie z Ałbeną Grabowską w Norwidzie o 18:00. Recital Jarosława Pikuły o 19:00. Kultury będzie pod dostatkiem podobnie jak rekreacji na świeżym powietrzu dla najmłodszych. W sobotę atrakcje w Dolinie Gęśnika już od godziny 10:00.

I takie mocne otwarcie lata będziemy mieli co tydzień. Będzie DJ, będą leżaczki, animacje dla dzieci. Będą ćwiczenia na świeżym powietrzu, darmowe lody. Zachęcam wszystkich, by przyjść na plażę Doliny Gęśnika. 

Cały program Lata Muz Wszelakich znajdziecie poniżej.

Download (PDF, 3.23MB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: