ZIELONA GÓRA:

Kwadrans Zielonogóski – nasze miasto nie jest szaletem

Tym razem w studiu gościliśmy aż dwóch dziennikarzy Gazety Wyborczej czyli Łukasza Woźnickiego i Kosmę Zatorskiego. Honoru Gazety Lubuskiej bronił Marek Pakoński. – Załatwianie się w centrum miasta, przy murach i tłumaczenie się, że nie ma innego miejsca jest śmieszne – twierdzi ten ostatni. – Poszukałem, znalazłem te filmiki z tymi delikwentami, więc teraz można wszystko sfilmować i wrzucić na YouTube – przyznaje Marek Pakoński.

Gorącym tematem była także sprawa małych „bachusików”, które miałyby stanąć na ulicach Zielonej Góry.Kosma Zatorski z Gazety Wyborczej uważa, że nie powinniśmy kopiować wrocławskiego pomysłu. – Rzeczywiście to jest kopiowanie pomysłów z Wrocławia. Tylko zauważmy, że wrocławskie krasnoludki mają za sobą jakąś legendę miejską. A u nas chce się z nich zrobić małe reklamy – martwi się Kosma.

Sporo emocji wzbudził także felieton Mai Sałwackiej o Zielonogórskim Klubie Żużlowym. Jeżeli chcecie wiedzieć o co chodzi wysłuchajcie całego „Kwadransa Zielonogórskiego”, który znajduje się poniżej.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X