ZIELONA GÓRA:

Kubicki: Polska funkcjonuje tak jak to widać w „Uchu Prezesa”

Janusz Kubicki w programie Prezydent na 96 FM wyjaśniał ostatnio, dlaczego zdecydował się ponownie zatrudnić na stanowisku wiceprezydenta Krzysztofa Kaliszuka.

Gospodarz miasta został zapytany o to, czy wzmożone kontrole CBA mają jakieś drugie dno. Prezydent Zielonej Góry od dłuższego czasu krytycznie wypowiada się o rządach Prawa i Sprawiedliwości.

Ja się nie doszukuję drugiego dnia. Jak pan sobie otworzy gazetę i zobaczy, że samorządowcy są prześwietlani przez CBA na każdą możliwą okoliczność, to chyba nie jest drugie dno, to jest pierwsze dno. Ktoś podjął decyzję, że będzie walczył w ten sposób z samorządami – powiedział Janusz Kubicki.

Gospodarz miasta przyznał, że nie miał wątpliwości, czy ponownie zatrudnić swojego zastępcę. Prezydent Zielonej Góry kolejny raz wyraził słowa dezaprobaty pod adresem rządu.

Pan Kaliszuk ponosi konsekwencje swojego zaangażowania nie tylko w działalność urzędu, ale również działalność społeczną. Można by długo dyskutować, ja zawsze chętnych odsyłam do Ucha Prezesa. Można zobaczyć, jak funkcjonuje polskie państwo. Ono chyba tak naprawdę funkcjonuje i to nie jest kabaret, tylko realny opis sytuacji jak wygląda w tej chwili Polska. Działań, które są niezgodne z prawem, łamaniem konstytucji, mógłbym wymieniać pewnie przez godzinę. Wolę nie mówić, bo nie lubię wielkiej polityki. Dla mnie ważne jest miasto i jego rozwój – zakończył Kubicki.

Więcej na ten temat w całym programie Prezydent na 96 FM. Audycja w każdą środę o 12:30. Pytania możecie wysyłać na adres: Prezydent@wZielonej.pl. W trakcie programu możecie pytać na Facebooku Akademickiego Radia Index, pisząc w komentarzach pod transmisją wideo, a także dzwoniąc do studia: 68 326 96 96.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: