LUBUSKIE:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Koronawirus a kredyty. Zielonogórzanie dalej chętnie się zadłużają [Mamy nosa do biznesu]

W ostatnim w tym roku programie „Mamy nosa do biznesu” zajrzeliśmy do portfeli zielonogórzan, a dokładniej przyjrzeliśmy się chęciom kredytowym mieszkańców naszego miasta.

Gościem Macieja Noskowicza była Agnieszka Janiszewska, doradca finansowy z firmy In Super – Profesjonalne Finansowanie, która przyznała, że kredytów hipotecznych po wybuchu epidemii koronawirusa tylko przez chwilę zawieraliśmy mniej. Dalej chętnie się budujemy i kupujemy mieszkania.

Zielonogórzanie chcą brać kredyty na wszystko. Ja się specjalizuję w kredytach hipotecznych i moim głównym zajęciem jest kredytowanie nieruchomości. I tutaj nie widzę zapaści. Było lekkie wycofanie, klienci się zastanawiali, nie wiedzieli co będzie. Po krótkich przemyśleniach ten rynek cały czas jest w trendzie. Cały czas ludzie chcą kupować. Może troszkę przystopował zakup mieszkań na najem.

A co z kredytami gotówkowymi? Tu spadek jest odczuwalny.

To tutaj widać, że jest lekkie wycofanie. Klienci mniej biorą kredytów na święta. Wiadomo, że te święta też mają wyglądać inaczej niż w zeszłym roku.

Audycja „Mamy nosa do biznesu” do zobaczenia na portalu wZielonej.pl. Program wraca po Nowym Roku. Maciej Noskowicz zaprasza we wtorki o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: