ZIELONA GÓRA:

Kolejne zmiany w rozkładzie MZK. Remont Jaskóczej

1.Dla autobusów linii „0”, „27”, „44”:

Autobusy jadące  w kierunku ul. Botanicznej będą jeździły po swojej stałej trasie.

Autobusy jadące od skrzyżowania ulic Botanicznej i Jaskółczej pojadą objazdem ulicami: Botaniczną,  Kożuchowską, Sikorskiego, Konstytucji 3-go Maja, Długą do Dąbrówki i dalej po swojej stałej trasie. Na czas objazdu dla tych linii zostają wyłączone z obsługi przystanki: Jaskółcza przy Głowackiego (215)  i Jaskółcza przy Ogrodowej (216). Przystankami zastępczymi będą przystanki: ul. Botaniczna przed ul. Kożuchowską (211) i Długa przed 1 Maja (74).

2.Dla autobusów linii „80” i „N3”:

Autobusy jadące w kierunku ul. Botanicznej od skrzyżowania ulic Wyszyńskiego
i Wiśniowej pojadą objazdem ulicami: Wiśniową, Jaskółczą i dalej do Botanicznej
po swojej stałej trasie. Na czas objazdu dla tych linii zostają wyłączone z obsługi przystanki: Wyszyńskiego przy Ptasiej (180) i Ptasia przy Piastowskiej (225). Przystankami zastępczymi dla tych linii tak jak przy obecnym objeździe będą przystanki na ul. Wiśniowej (za skrzyżowaniem z ul. Wyszyńskiego) i przystanek Jaskółcza przy Piastowskiej (220).

Autobusy jadące z ul. Botanicznej w kierunku centrum od skrzyżowania ulic Botanicznej i Jaskółczej pojadą objazdem ulicami: Botaniczną, Kożuchowską, Fabryczną, Ogrodową do ulicy Ptasiej i dalej po swojej stałej trasie. Na czas objazdu zostaje wyłączony przystanek ul. Jaskółcza przy Głowackiego (215). Przystankiem zastępczym będzie przystanek ul. Botaniczna przed ul. Kożuchowską (211).

3.Dla autobusów linii „2” i „9”:

Autobusy jadące w kierunku ul. Botanicznej od skrzyżowania ulic Wyszyńskiego
i Wiśniowej pojadą objazdem ulicami: Wiśniową, Jaskółczą do Botanicznej
i dalej po swojej stałej trasie. Na czas objazdu dla tych linii zostają wyłączone
z obsługi przystanki: Wyszyńskiego przy Ptasiej (180) i Ptasia przy Piastowskiej (225). Przystankami zastępczymi dla linii „2” i „9” tak jak przy obecnym objeździe będą przystanki na ul. Wiśniowej (za skrzyżowaniem z ul. Wyszyńskiego)
i przystanek Jaskółcza przy Piastowskiej (220).

Autobusy jadące z Jędrzychowa od skrzyżowania ulic Kożuchowskiej i Botanicznej pojadą objazdem ulicami: Kożuchowską, Fabryczną, Ogrodową do ulicy Ptasiej i dalej po swojej stałej trasie. Na czas objazdu zostaje wyłączony przystanek:  ul. Jaskółcza przy Głowackiego (215), natomiast przywrócony do obsługi komunikacyjnej będzie przystanek na ul. Ptasiej  (224).

4.Dla autobusów linii „3”:

Autobusy linii „3” w obu kierunkach od skrzyżowania ulic Wyszyńskiego
z Ptasią i Jaskółczej z 1 Maja będą jeździły objazdem ulicami Wyszyńskiego, Wiśniową, 1 Maja, następnie po swojej stałej trasie. Na czas objazdu wyłączone z obsługi będą przystanki: Ptasia (224), Ptasia przy Piastowskiej (225), Jaskółcza przy Ogrodowej (216) i Jaskółcza przy Piastowskiej (220). Przystankami zastępczymi dla tej linii tak jak przy obecnym objeździe będą przystanki: ul. Wyszyńskiego przy Wiśniowej (185), Wyszyńskiego przy Ptasiej (180)  oraz  przystanki na ul. Wiśniowej w obu kierunkach (przy skrzyżowaniu z ul. Wyszyńskiego).

Autor: Źródło: MZK

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X