ZIELONA GÓRA:

Kobiece ciało i dusza pod dobrą opieką. Fundacja Lyada organizuje warsztaty dla pań

Tym razem to nie kolejna akcja związana z Dniem Kobiet, ale nowa inicjatywa Fundacji Lyada, która rozpoczyna cykl warsztatów poświęconych paniom. Ich głównym celem jest poznanie siebie i samoakceptacja.

Pomysł na organizację warsztatów podsunęła Urszula Giercarz, która prowadzi spotkania pod nazwą „Lubuszanki”. Skupiają one kobiety, które chcą opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i pochwalić się osiągnięciami.

Doszłyśmy z Ulą do wniosku, że fajnie by było, żeby kobiety w tym biegu, w tym ciągłym młynie – dzieci, zakupy, praca, dodatkowe zajęcia – jednak pamiętały, że są kobietami. Żeby mogły pielęgnować swoją kobiecość i zwrócić uwagę na siebie. To ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Doszłyśmy więc do wniosku, że warto byłoby zrobić warsztaty, w których kobiety mogłyby wziąć udział.Irina Brovko, fundacja Lyada

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu „W drodze do siebie – warsztaty dla kobiet”. Skoncentrują się na kobiecości i odnalezieniu równowagi pomiędzy ciałem i duchem. Podczas spotkań będzie czas na swobodną rozmowę, pytania i oczywiście odpowiedzi.

Pierwsze zajęcia poprowadzi Adriana Sokołowska-Ostapko, coach zdrowia i psychoterapeutka. Będą one dotyczyć samoakceptacji.

Bardzo polecam warsztaty z Adrianą, ponieważ jest ona bardzo czułym coachem. Ma ogromne doświadczenie, nie będzie z nią sytuacji krępujących. Naprawdę jest bardzo ciepła, miła. Zachęcam serdecznie do udziału w zajęciach.Irina Brovko

Warsztaty z psychoterapeutką – 15 marca o 17:00 przy ulicy Reja 5. Kilka dni później odbędą się kolejne zajęcia, które będą dotyczyć zdrowego żywienia – panie nauczą się np. piec chleb. W kwietniu natomiast kobiety będą miały okazję trochę poćwiczyć. Warsztaty fitness poprowadzi Magda Wolny.

Na wszystkie warsztaty obowiązuje rejestracja na stronie Fundacji Lyada, a także wpisowe.

autorki: Sandra Stempniewska, Aleksandra Pietruszewska

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00