FILM:KulturaZIELONA GÓRA:

Kino na Lato vol. 2. Posłuchaj X Muzy

Kino na Lato – subiektywna lista tytułów filmowych do zobaczenia w czasie letniej kanikuły. Mieszanka gatunków: romans, komedia, sensacja czy horror – wszystko znajdziecie w radiowej pigułce. Radio Index opowiada w podcastach o filmach. Znacie? To posłuchajcie! W każdy wtorek, czwartek i sobotę o 10:30 i 15:30.

Widzicie wszystko w czarno-białych kolorach? Brakuje Wam krzepiących serce opowieści?  Poznajcie najsympatyczniejszego człowieka na świecie – Forresta Gumpa! “Forrest Gump” Roberta Zemeckisa to romantyczna historia, w której Tom Hanks wcielił się w tytułową postać – nierozgarniętego młodego człowieka o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA.

 

Po zobaczeniu tego filmu zapragniesz mieć własną małą księgarnię, pachnącą drukiem, papierem, lawendą, kawą czy herbatą. Wszystkim, co sobie wymarzycie! Najlepiej, żeby mieściła się w spokojnej dzielnicy, z brukowanymi uliczkami przy której stoją kamienice z niebieskimi, albo czerwonymi okiennicami. I jeszcze jedno! I to jest najważniejszy element. W tej świątyni, książki powinien sprzedawać Hugh Grant! Bo zakładam, że wszystkie jesteśmy jak Julia Roberts! Notting Hill to baja o współczesnym “pastuszku” napotykającym współczesną “księżniczkę”.
“Tajne przez poufne” to komedia kryminalno-szpiegowska. Ale bardzo nietypowa – akcja dzieje się na jachcie, w fitness clubie, w domowej piwnicy, w której powstaje kuriozalny automat seksualny. Sporo czasu spędzamy też w sypialniach, czy u chirurga plastycznego, a także w gabinetach prawników, zajmujących się sprawami rozwodowymi. Ale niech Was nie zmyli niepoważny sztafaż. Zwłaszcza, że mamy na ekranie legendarną CIA!

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: