ZIELONA GÓRA:

Kasia Kowalska, to nie wszystko! W Przylepie zagrają jeszcze De Mono i Dawid Kwiatkowski

Odkryto kolejne karty w związku z festynem w Przylepie. Imprezę z okazji Dnia Dziecka uświetnią oprócz Kasi Kowalskiej także De Mono i Dawid Kwiatkowski.

Organizatorzy dobór artystów tłumaczą schlebieniem muzycznym gustom każdego pokolenia. De Mono wystąpi 2 czerwca o 17:00. Wieczorem zagra Kasia Kowalska. W niedzielę coś dla młodszego pokolenia zielonogórzan. Na scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski. Festyn w Przylepie to jednak nie tylko koncerty, ale również inne atrakcje na niebie i na ziemi. W planie są spadochronowe zawody na celność lądowania.

Przewidujemy, że zrobimy konkurs w maju, dla dziesięciu chętnych, którzy chcieliby wyskoczyć w tandemach. Skoki cieszą się dużym zainteresowaniem. Konkurs zrobimy w niedzielę, a uczestnicy będą próbować wylądować, wraz z instruktorami w określonym miejscu.Artur Haładyn z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej

W sobotę zaplanowano maraton na rowerach stacjonarnych. Limit uczestników to 100 osób.

Między godziną 12:00, a 18:00 będziemy na lotnisku. Natomiast drugiego dnia, 3 czerwca odbędzie się maraton  fitness. Będą różnorodne zajęcia ze sztangami, piłkami na matach. Będziemy od 12:00 do 17:00. Przewidujemy też zajęcia dla dzieci.Joanna Jamroziak z Fitness and Bike Marathon

Na oba maratony obowiązuje rejestracja. Festyn w Przylepie 2 i 3 czerwca. W programie także wiele innych atrakcji, m.in. pokazy lotnicze czy festiwal food trucków.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X