ZIELONA GÓRA:

Juszczak z Grzanką, czyli Stand Up City po raz 5!

Improwizator, stand-uper, konferansjer i fan metalu – dwie osoby o rozmaitych zainteresowanych spotkają się na scenie, aby zabawić zielonogórską publiczność.

Stand Up City to cykl wydarzeń, który ma na celu dostarczyć mieszkańcom naszego miasta śmiechu, energii, ale przede wszystkim dobrej zabawy i niezapomnianego klimatu. Nie są to występy, gdzie czuć różnicę pomiędzy tym, kto występuje, a publicznością. Tym razem jednak nie Jazzkino, a Prywatka, co oznacza, że spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Na scenie pojawi się Michał Juszczak i Adam Grzanka. Pierwszy jest współliderem Wrocławskiego Stand-upu oraz członkiem grupy improwizacyjnej. Z doświadczenia wiemy, że umiejętność improwizacji w przypadku takich występów, stanowczo się przydaje. Adam Grzanka to konferansjer, kabareciarz i najdziwniejsze w tym całym połączeniu – fan metalu. Nie ukrywajmy, że takiego połączenia nie powinno się ominąć.

Jak stwierdzili organizatorzy – Michał jest tym pozytywnym, a Adam zakręconym. Będziecie mogli to sprawdzić 2 kwietnia, w Prywatce, o godzinie 19:00. Bilety kosztują 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu wydarzenia (do nabycia w Prywatce, Stary Rynek 2). Gospodarzem wydarzenia jest Alex Niebrzegowski.

 

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: