ZIELONA GÓRA:

Jeże znów wbiegną do Parku Tysiąclecia

Park Tysiąclecia już po raz szósty zamieni się w miejsce rywalizacji dla biegaczy. Bieg Jeża to impreza dla całych rodzin, które mogą nie tylko pobiec, ale również pomóc zwierzętom przebywającym w zielonogórskim schronisku.

Już za niespełna trzy tygodnie po raz kolejny duże i małe jeże spróbują swoich sił na trasie Biegu Jeża. Wczoraj ruszyły zapisy.

Będziemy łączyli sport z pomaganiem, bo jak zwykle planujemy też Bieg Małego Jeża dla wspaniałych dzieciaków, które pobiegną na różnych dystansach, w zależności od kategorii wiekowej. To o 11:00, a o 12:00 oczywiście koronny, główny bieg, na dystansie 3 km. Liczymy na przebrania, gorące zielonogórskie serca i kilogramy, jak nie tony karmy.Radosław Brodzik

Organizatorzy, oprócz wpisowego w postaci karmy, w tym roku postanowili wprowadzić także opłatę startową w wysokości 10 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację zwierząt z zielonogórskiego schroniska.

Chcemy uniknąć sytuacji, jaka zdarzała się w latach poprzednich, gdy ludzie blokowali miejsca startowe, a później nie brali udziału w biegu. Zainteresowanie zawsze jest olbrzymie, ze względów bezpieczeństwa musieliśmy wprowadzić limity. 10 zł ma sprawić, że ludzie, którzy zgłosili się do biegu po prostu wezmą w nim udział. Arkadiusz Dąbrowski

Zapisy są prowadzone na stronie super-sport.com.pl. Limit miejsc wynosi 350. Bieg Jeża wystartuje w ostatnią sobotę miesiąca – 27 października.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: