ZIELONA GÓRA:

Jerzy Owsiak w Radiu Index: zaprasza na Najpiękniejszą Domówkę Świata!

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie próżnuje i szykuje się do organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata. Przypomnijmy, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawiusa Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą się nie odbędzie.

Impreza jednak będzie miała inny przebieg – w wersji on-line. Najpiękniejsza Domówka Świata to nie tylko koncerty, ale również spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Festiwal odbędzie się zatem w studiu telewizyjnym z udziałem publiczności. Te informacje przekazał nam w specjalnej rozmowie z Radiem Index szef fundacji Jurek Owsiak:

Planujemy festiwal taki, jakim jest w naszym wyobrażeniu. Jest grzybek, będzie ASP, scena. Poszliśmy dalej. Niech to będzie z naszym harmonogramem: czwartek-piątek-sobota. Skompletowaliśmy gości. Muzyka będzie na żywo a publiczność zgodnie z przepisami będzie w studiu. Będzie to 18 osób siedzących.

– Najpiękniejsza Domówka Świata ma swoją wyjątkową ideę – dodaje Jurek Owsiak:

Idea jest taka, ze oprócz naszej domówki namawiamy ludzi by organizowali swoje domówki. Materiał będzie można oglądać i emitować za darmo. Kiedy ruszymy w czwartek zatrzymujemy się dopiero w niedzielę. Gramy cały czas, 72 godziny. 

Internetowa transmisja z tego wydarzenia już 30 lipca.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: