ZIELONA GÓRA:

Jedziesz na pogotowie? Zarejestruj się wcześniej lub skorzystaj z porady przez telefon

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna zmienia zasady funkcjonowania dla pacjentów. W związku z koronawirusem porady będą udzielane głównie telefonicznie.

Jeśli zajdzie konieczność zasięgnięcia porady lekarskiej osobiście, będzie trzeba wcześniej dokonać rejestracji, dzwoniąc numer: 721 198 768.

Tam jest dwóch lekarzy pełniących funkcje lekarza rodzinnego i pełniących opiekę nad osobami dorosłymi. Jest trzeci doktor, który zajmuje się dziećmi. Do tej pory było tak, że na pogotowie można było przyjechać “z ulicy”, bez wcześniejszej rejestracji. Teraz te zasady zostały zmienione. Lekarze będą udzielali porad głównie telefonicznie. Jeśli pacjent będzie musiał się zjawić w budynku pogotowia, to takich pacjentów będziemy umawiali na godziny.Robert Górski, lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego

Rejestrować się można w godzinach funkcjonowania poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-8:00 oraz w soboty, niedziele i święta od godziny 8:00.

Pacjenci, którzy chcą zasięgnąć porady telefonicznej powinni dzwonić pod numer: 68 320 20 49.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: