PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Jarosław Miś: Carina faworytem sobotniego meczu z Lechią

W sobotę lubuskie derby w trzeciej lidze. Zielonogórska Lechia zmierzy się w Gubinie z Cariną. Gościem Piłkarskiej Zielonej Góry był dziś trener Jarosław Miś, znany lubuski szkoleniowiec, który pracował w wielu klubach w naszym regionie, także w Lechii i Carinie.

Jak widzi jutrzejsze spotkanie w Gubinie?

Ocenię to swoim okiem. Byłem na pucharowym meczu Carina – Warta i na meczu Lechii ze Stilonem. Staram się na bieżąco i bezpośrednio obserwować. Analizując to i wyniki z wiosny, to na dziś faworytem wydaje się być Carina Gubin. Widać w tej rundzie ubytki, jakie poniosła drużyna Lechii. Chodzi o Sebastiana Górskiego, Brazylijczyka, która był obrońcą i kontuzjowanego Kubę Babija. Faworyta upatruję w Carinie Gubin.

Spotkanie jest też starciem dobrych znajomych na ławce trenerskiej: Andrzeja Sawickiego i Grzegorza Kopernickiego. Ponadto mecz może zaważyć na tym, kto będzie najlepszym lubuskim zespołem III ligi na koniec sezonu.

To jest bardziej jakiś smaczek dla prezesów i trenerów, tym bardziej, że “Koper” i “Sawa”, to bardzo dobrzy koledzy. Na pewno prezes Iwanicki będzie chciał, żeby jego klub był najlepszy w regionie. Prestiżowo będzie to ważny mecz, ale jakichś dodatkowych emocji się nie spodziewam.

Cała Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia na wZielonej.pl. W programie nie tylko o jutrzejszych derbach, które w Gubinie rozpoczną się o 17:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00