ZIELONA GÓRA:

Janusz Kubicki odpowiada na Wasze pytania [Prezydent na 96 FM]

Słuchacze Akademickiego Radia Index zasypali dzisiaj włodarza naszego miasta pytaniami. Do audycji Prezydent na 96 fm napłynęły wątpliwości dotyczące m.in. sprzedaży działki przy CRS czy wizerunku domu towarowego “Centrum”. Prezydent odniósł się także do planowanej budowy wieży widokowej.

Gospodarz miasta uważa, że wieża na Wzgórzach Piastowskich będzie przyciągać do miasta turystów.

Kubicki zaznacza, że wstęp na wieżę będzie płatny.

Słuchacz podzielił się wątpliwościami dotyczącymi sprzedaży działki przy CRS. Cytujemy pytanie:

Dlaczego działka obok CRS sprzedana pod budowę salonu mebli Agat, została sprzedana za 150 zł za metr, skoro warta jest kilka razy więcej? Kto dokonał wyceny, na jakiej podstawie?

Janusz Kubicki mówi:

– Można być ignorantem, ale nie aż takim. Jeśli była warta 5 mln zł więcej, to dla mnie jest, co najmniej głupkiem. Jeśli można było zarobić 5 mln zł, to jestem zdziwiony, że taki głupek radny nie wziął i jej nie kupił, i na drugi dzień nie sprzedał za 5 mln więcej.

Zielonogórzan interesują także losy domu towarowego “Centrum”. Prezydent stwierdza, że nie ma wpływu na jego wygląd. Budynek i teren są prywatne.

Za tydzień w środę o godz. 12:30 już ostatnia audycja w tym sezonie – pytania można wysyłać na adres prezydent@wZielonej.pl albo zadzwonić w czasie trwania programu na numer 68 326 96 96.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: