ZIELONA GÓRA:

Jakie wesele? Podpowiedzi i inspiracje na Targach Ślubnych

W niedzielę, 20 stycznia, w hali CRS już po raz ósmy odbędą się Lubuskie Targi Ślubne. Organizatorzy chwalą się, że to największa impreza w regionie i jedna z największych w zachodniej Polsce.

DJ czy orkiestra? Jaki motyw przewodni? Wreszcie, gdzie i z jakimi atrakcjami? Młodzi, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński te pytania zadają sobie niejednokrotnie. W końcu ma być to najważniejszy dzień w ich życiu, w którym wszystko ma być dopięte na ostatni guzik. Jedni wolą organizację powierzyć zawodowcowi, inni z nawałem obowiązków weselnych chcą mierzyć się sami. Polskie wesela też przez lata stale się zmieniają. Pokazy barmańskie, dodatkowe atrakcje mają sprawić, że goście będą świetnie bawić się do białego rana. Czy są niezbędne? Choć nie każda z par staje do “wyścigu na atrakcje”, entuzjastów dodatkowych przyjemności weselnych też nie brakuje. Co teraz jest w modzie? O tym Leszek Masklak, organizator VIII Lubuskich Targów Ślubnych.

Coraz więcej jest takich rzeczy, które są dodatkowe na weselu. Rolowane lody naturalne, pokaz fajerwerków, który kiedyś był uważany za coś bardzo rzadkiego. Dzisiaj coraz więcej par się na to decyduje i ten dzień ma być nie tylko wystrzałowy, jeśli chodzi o fajerwerki, ale także o to, jeśli chodzi o mnogość i ilość atrakcji, które są do zaoferowania weselnym gościom.Leszek Masklak

W hali CRS będzie można zapoznać się m.in. z ofertami dj’ów i wodzirejów, a także znaleźć fotografa i kamerzystę.

Wydaje mi się, że nie ma takiej rzeczy, której byśmy nie załatwili. Można też zaplanować podróż poślubną, jak wydawać i oszczędzać swoje pieniądze. Można wpaść na pomysł, co zaproponować gościom, żeby dali nam w prezencie. Oczywiście są też podstawowe sprawy. Gdzie chcemy zrobić wesele, kto ma na nim grać, śpiewać, jaki fotograf i kamerzysta.Leszek Masklak

W sumie na Lubuskich Targach Ślubnych ma się pojawić ponad 100 firm z branży, która świadczy usługi dla przyszłych par młodych. Impreza w hali CRS od 11:00 do 17:00, jest biletowana.

Rozmowa z L. Masklakiem

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: