ZIELONA GÓRA:

Jakie będą dalsze losy amfiteatru? “Teraz konsultacje ze zwycięzcami konkursu”

Etap konkursowy zamknięty, nagrody wypłacone, a teraz? Konsultacje online z przedstawicielami zwycięskiego projektu. W Rozmowie na 96 FM pytaliśmy o dalsze losy amfiteatru.

Agata Miedzińska, dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury mówiła o dalszych etapach dotyczących inwestycji na Wzgórzach Piastowskich. Przypomnijmy, w ubiegłym roku magistrat ogłosił konkurs na budowę hali koncertowo-konferencyjnej, która mogłaby znaleźć się w miejscu obecnego amfiteatru. Zwyciężyła praca biura architektonicznego z Wrocławia.

W tej chwili wygląda to tak, że zamknęliśmy etap konkursowy dotyczący nagrodzonych prac. Wypłaciliśmy nagrody i w tej chwili jesteśmy przed spotkaniem online z firmą, której projekt wygrał. Będziemy rozmawiali na temat, jak to przeprowadzić. Czyli będziemy mówić o kolejnym etapie, do którego wrócimy już po tym całym zamieszaniu. Takie możliwości daje nam regulamin.Agata Miedzińska

Cała Rozmowa na 96 FM do zobaczenia na Facebooku Radia Index i na portalu wZielonej.pl. W programie także m.in. odpowiedź na pytanie dotyczące organizacji tegorocznego Winobrania.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: