PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Jak wygląda współpraca w sztabie szkoleniowym? W Piłkarskiej Zielonej Górze Grzelczyk i Kasprzak

O współpracy w sztabie szkoleniowym rozmawialiśmy dziś sporo w Piłkarskiej Zielonej Górze. Naszymi gośćmi byli Michał Grzelczyk i Mirosław Kasprzak, którzy razem pracują w grupach młodzieżowych Lechii, a także w Zorzy Ochla.

Zorza to obecnie 12. zespół Jako klasy okręgowej. I to nie jest satysfakcjonujący wynik dla klubu z Ochli, o czym mówił w Radiu Index Michał Grzelczyk.

Można mieć ogromny niedosyt. Wiemy doskonale, jak zawaliliśmy początek tej rundy, jak te mecze nam się wymsknęły spod kontroli. Nasz problem to zawodnik ofensywny, napastnik z pozycji nr 9. Tego nam brakuje, mała liczba strzelonych bramek to choroba, która trawi szatnię Zorzy Ochla. Mamy tylko 12 bramek strzelonych i to miejsce w tabeli nas nie satysfakcjonuje.

Jutro Zorza zmierzy się na wyjeździe z Unią Żary Kunice. Ten mecz o 15:30. Pół godziny wcześniej zacznie się spotkanie w Zielonej Górze. Trzecioligowa Lechia w derbach zmierzy się z zamykającą tabelę Wartą Gorzów. O rywalu mówi trener bramkarzy w Lechii Mirosław Kasprzak.

Boisko zweryfikuje i nie ma co mówić, kto jest na piątym czy ostatnim miejscu w tabeli. Wychodzimy i skupiamy się na przeciwniku. Pracujemy nad najbliższym meczem. Chcemy wyjść i wygrać. Warta stała się bardzo mobilna i trzeba będzie uważać na ich przejścia z fazy obrony do ataku. Mogą być groźni. W drugą stronę my też mamy plan i postaramy się Wartę czymś zaskoczyć.

Cała Piłkarska Zielona Góra do zobaczenia na wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: